המעבדה של סול וולמן מדרסים

המעבדה של סול וולמן מדרסים מתמחה בייצור, שיווק, אבחון והתאמה אישית ללקוח של מדרסים אורטופדיים מקצועיים ואיכותיים, המיוצרים מחומרי גלם משובחים ומתקדמים ביותר בענף, אשר מעניקים מענה חכם לשיפור והטבה באורח החיים, בדגש על בטחון ונוחות מכסימליים. סול וולמן מדרסים מציע ללקוחותיו מגוון עשיר של סוגי מדרסים מקצועיים בהתאמה אישית לצרכים ובקשות של כל לקוח, מכל קשת המגזרים ובהם:

  • מדרסים אורטופדיים לספורטאים ולעוסקים בפעילות גופנית מכל תחום, אבחון והתאמה אישית, בהתאם לענף הפעילות הספורטיבית.
  • מדרסים אורטופדיים לחיילים בשירות חובה ולמשרתים ביחידות מובחרות: מדרסים ייחודיים אשר נועדו לבלימת זעזועים בפעילות אינטנסיבית המתאפיינת בעמידה ממושכת לאורך זמן, ולפעילות המצריכה נשיאת משא בעל משקל כבד.
  • מדרסים אורטופדיים לחולים במחלת הסוכרת, לשמירה וריפוד כף הרגל משחיקה וחיכוך לטווח ארוך.
  • מדרסים אורטופדיים מיוחדים לילדים בכל גיל אשר נועדו לספק תמיכה מירבית לכף הרגל בשנות צמיחת והתפתחות הגוף, בדגש על הענקת יציבות נכונה שהינה בעלת השפעה מכרעת לעתיד כאדם בוגר.
  • ייעוץ מקצועי ואישי בבחירת נעלי ריצה וספורט, חוות דעת מקצועית לבחירת סוג הנעליים אשר תספק את המענה ההולם ביותר בהתאם לפעילות הגופנית.

המדרסים של סול וולמן מיוצרים מחומרי הגלם המשובחים ביותר אשר מאפשרים מענה מתקדם לכל צורך ובאמצעות הציוד והטכנולוגיות המתקדמות בתחום, במטרה להניב את המוצר האיכותי ביותר להטבה בבריאותו של הלקוח ולשיפור ביצועים והשגים ולאיכות חייו לאורך זמן.
סול וולמן שם לו ליעד להעניק ללקוחותיו שירות מכוון לקוח, אישי ומסור, לצד מקצועיות, מיומנות, אחריות ואמינות מעל לכל.