לקוחות ממליצים

ליאור אליהו - שחקן כדורסל נבחרת ישראל והפועל ירושלים "כשחקן כדורסל מאד חשוב לי לשמור על הגוף במיוחד הרגליים!! אני עושה זאת על ידי שימוש במדרסים של סול וולמן בשנתיים האחרונות וממליץ עליו בחום"

עידו קוזיקרו - שחקן כדורסל נבחרת ישראל ״הגוף שלנו הוא מכשיר העבודה שלנו. כדי לשמור עליו צריך מדרס טוב לכף הרגל. אצל סול וולמן מצאתי את המדרס המושלם״

דגן יבזורי - שחקן כדורסל נבחרת ישראל ומכבי תל אביב "כשחקן כדורסל יצא לי לנסות הרבה סוגים של מדרסים שונים ומשונים, ואף פעם לא הייתי מרוצה עד הסוף. עד שפגשתי את סול, ומאז אני לא עולה למגרש בלי המדרסים שלו! המדרסים מעולים כמעט כמו היחס והשירות של סול."

Zack Rosen - basketball player "I've worn a lot of insoles throughout my basketball career. Some are too hard; some too soft; some too high; some too low; some comfortable; some uncomfortable. But I've never worn an insole that molds to your foot like Saul's. He has a way of making virtually perfect insoles for every foot, and I'm in deep debt to him for aiding my career"

Tony Younger - basketball player "Saul! Your insoles are very comfortable and make me feel young! They form well to my feet and stay firm throughout my season. Thank you for your professionalism and more importantly-your friendship! Keep up the great work!!"

יעל אהרונוב- שחקנית כדורסל רמת השרון נשים "ממליצה מאוד על המדרסים של סול! פעם ראשונה שמדרסים היו נוחים לי מהפעם הראשונה ששמתי אותם בנעליים ולא הייתי צריכה לחזור לתיקונים ושיפורים!"